שמעון התרסי 20, תל אביב

אודות מחוברים

המטרות

הפורטל הישראלי למחוברות עובדים נועד לשתף את המנהלים בתעשיות השונות בידע הרב, המעשי והאקדמי, פרי ניסיון של חמישה עשורים בתחומי המודיעין, התקשורת, הדיפלומטיה, העסקים האקדמיה והמשפחה של כותב האתר. בכך רואה כותב האתר את תרומתו הצנועה לידע הניהולי הישראלי ולביסוס הגישה הניהולית ההומנית.

המטרות החשובות של האתר הן:

  • תפיסה ניהולית – להציג את מחוברות העובדים כתפיסה ניהולית הומנית רחבה, ישימה ומדידה לשיפור היעדים העסקיים והארגוניים, המציבה את האדם במרכז, תוך הבנת הצרכים הפיזיים, הקוגניטיביים והרגשיים שלו. אימוץ תפישה ניהולית זו עשוי לחזק את הרווחה הפיזית והמנטלית של העובד, במקביל לחיזוק הרווחיות והצמיחה של הארגון.
  • מיומנויות וכלים – להקנות למנהלים בכלל ולמנהלי משאבי אנוש בפרט, בתעשיות השונות, מיומנויות, גישות, תובנות וכלים מגוונים וחדשניים, כדי לחבר טוב יותר את אנשיהם למקום העבודה, לתפקיד שהם מבצעים ולקטרי הצמיחה של הארגון.
  • לנווט בחוכמה – לנווט בחוכמה בין הצורך להשיג ביצועים מיטביים, לבין הצורך להעצים את העובדים, ע”י חיזוק המוטיבציה שלהם, חיזוק האמון, תוך זיקה הדוקה לתרבות הארגונית.
  •  חילופי מידע לשמש פלטפורמה לחילופי ידע ומידע בין מנהלים.
  • אנו מזמינים אתכם לפנות אלינו בכל שאלה עי שיגור שאלות באתר או קיום שיחה בצ'ט.

תרבות ארגונית ומחוברות עובדים הם האתגרים העסקיים החשובים ביותר הניצבים בפני חברות עסקיות  ברחבי העולם, השואפים להגיע לרמה גבוהה של ביצועים מיטיביים. ארגונים תופסים את נושא מחוברות עובדים כאחד משלושת הנושאים החשובים בארגון. זאת לאור הקורלציה הגבוהה הקיימת בין חברות רבות המצטיינות בביצועיהן במגוון פרמטרים עסקיים, לבין האחוז הגבוה של עובדים מחוברים שהם מעסיקים. עובדים מחוברים מפגינים ביצועים מעולים, תומכים אקטיביים בשינויים ומובילים אותם, יוצרים מוצרים ופתרונות חדשניים ומשמשים כשגרירי המותג כדי להניע את נאמנות הלקוחות ולמשוך טלנטים מעולים. כתוצאה, חברות אלה מצטיינות, בהשוואה למתחרות שלהן, בהשאת ערך גבוה יותר לבעלי מניות, ברווחיות וצמיחה גבוהים, ברמת חדשנות גבוהה יותר, הם אטרקטיביים יותר לעובדים ובעלי מותג מעסיק חזק המושך טלנטים וכישרונות חדשים.

נשמח שתתחברו איתנו

השאירו פרטים בטופס שלפניכם ותתחילו להתחבר איתנו

דילוג לתוכן